34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

Usługi spawalnicze Śląsk


Specjalizujemy się w świadczeniu usług spawalniczych, ślusarskich oraz tworzeniu nowych konstrukcji stalowych w oparciu o przedstawioną dokumentację. Głównym obszarem naszego działania jest Śląsk i Małopolska a w szczególności Oświęcim, Wadowice, Myślenice. Ofertę na usługi spawalnicze, w tym spawanie aluminium kierujemy zarówno do dużych, jak i małych firm chcących nawiązać trwałą współpracę, oraz do klientów indywidualnych nieposiadających własnego zaplecza technicznego.

Dbamy o wysoką jakość usług poprzez ciągłe szkolenia i kursy. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą. Wysoka jakość spawów i łączeń wykonanych w naszej firmie spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wykonujemy spawanie nowych konstrukcji stalowych, naprawy urządzeń, maszyn i konstrukcji stalowych. Realizujemy duże i małe inwestycje, wymagające prostych oraz skomplikowanych prac. Nie boimy się wyzwań. Z nami usługi spawalnicze na Śląsku i w Małopolsce zawsze są realizowane zgodnie z warunkami ustalonymi z Klientem.

Spawanie aluminium Śląsk, Małopolska (Oświęcim, Myślenice)

Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, wykonujemy specjalistyczne usługi spawalnicze. Realizujemy spawanie aluminium, stali nierdzewnej, kwasoodpornej, czarnej oraz metali kolorowych. Bogate zaplecze techniczne i doświadczenie kadry pracowniczej pozwala realizować najbardziej skomplikowane zadania. Spawanie aluminium i pozostałych metali realizujemy na Śląsku i w Małopolsce. Zapraszamy Klientów z takich miast jak Oświęcim, Andrychów, Wadowice, Myślenice i inne. Z przyjemnością realizujemy także zadania z pozostałych obszarów - poza Śląskiem i Małopolską.