34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

Obróbka mechaniczna Śląsk


Świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej obróbki mechanicznej na terenie Małopolski i Śląska. Posiadamy doskonale wyszkoloną kadrę oraz profesjonalne i stale unowocześniane zaplecze technologiczne, dzięki którym obróbka CNC w naszej firmie gwarantuje dokładne i powtarzalne rezultaty, zgodne z indywidualnymi wymogami lub przedstawionymi projektami.

Usługi ślusarskie CNC

Do naszych specjalności należą usługi obrabiarką numeryczną CNC. Wykonując toczenie, szlifowanie, wiercenie, skrawanie gwarantujemy obróbkę mechaniczną metali na najwyższym poziomie. Doskonale przystosowany park maszyn oraz doświadczona kadra pracownicza pozwala osiągać rezultaty zgodne z Państwa oczekiwaniami. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii zapewniamy dbałość nawet o najmniejsze detale, po to, aby nasze usługi CNC w pełni sprostały coraz bardziej wygórowanym wymaganiom Klientów.

Precyzyjne skrawanie metali 

Oferujemy szeroki wachlarz usług ślusarskich w zakresie wszelkiego rodzaju prac warsztatowych. Posiadamy park technologiczny wyposażony w wysokiej klasy obrabiarki konwencjonalne wraz z bardzo wykwalifikowaną załogą. Wykonujemy na zamówienie skomplikowane elementy, wg otrzymanej dokumentacji technicznej. Jesteśmy w stanie wykonywać usługi ślusarskie oraz obrabiać detale z zachowaniem tolerancji naszych maszyn. Obróbka CNC to nasza specjalność.

Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem metali kolorowych i konstrukcyjnych, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, mosiądzu, aluminium i innych materiałów. Oferujemy usługi ślusarskie, cięcie wodą, frezowanie, toczenie, produkcję konstrukcji spawanych, wycinanie nietypowych kół zębatych za pomocą cięcia wodą. Ostrzenie pił i frezów do drewna dla zakładów produkcyjnych wykonujemy na automatach CNC; pozwala to, mocno optymalizować koszt użytkowania piły lub frezu.

W pracy wykorzystujemy profesjonalne programy CAD/CAM, powszechnie używane w produkcji przemysłowej. Zamówienia realizujemy na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. W przypadku braku specyfikacji technicznej służymy pomocą w przygotowaniu projektu odpowiadającego na potrzebę klienta.

Na każdym etapie produkcji zapewniamy fachową pomoc i doradztwo techniczne. Obszarem działania firmy jest Śląsk i Małopolska. Zapraszamy do współpracy firmy z m.in. Wadowic, Oświęcimia, Myślenic, Andrychowa i innych miast.

Przyjmujemy hurtowe zlecenia

Współpracujemy z firmami z wszystkich gałęzi przemysłu. Posiadana moc przerobowa pozwala na sprawną obsługę dużych, hurtowych zleceń. Zadowolenie naszych kontrahentów jest priorytetem w naszej działalności, dlatego zawsze elastycznie dobieramy ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasi fachowcy dbają o to, aby obróbka skrawaniem metalu była przeprowadzona w sposób precyzyjny, z uwzględnieniem każdego najmniejszego detalu. 

Posiadamy szerokie kontakty kooperacyjne. Podejmujemy współpracę z firmami, które posiadają zbyt małe zaplecze technologiczne. Pomagamy wznieść moce przerobowe firm w trudnych okresach funkcjonowania. Nasze usługi ślusarskie kierujemy do wszystkich firm z obszarów Śląska i Małopolski, które doceniają zaangażowanie oraz terminową realizację zleconych inwestycji.

Cennik i bezpłatne konsultacje

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, w zależności od ilości sztuk, wagi surowca oraz stopnia skomplikowania realizowanego detalu. Zachęcamy do przesłania niezobowiązującego zapytania ofertowego poprzez poniższy formularz kontaktowy, bezpośredni e-mail lub telefon. Odpowiadamy na każde zapytanie - zapraszamy do kontaktu!

Nasze usługi: