34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

Przenośniki łańcuchowe


Przenośniki łańcuchowe wykorzystywane są głównie do transportu ciężkich materiałów. Zazwyczaj stanowią element transportu międzystanowiskowego w produkcji masowej. Ich prosta i wytrzymała konstrukcja, sprawia, że przenośnik łańcuchowy może transportować różnego rodzaju materiały, osiągając przy tym duże prędkości przesuwu elementów. 

Przenośniki łańcuchowe mogą być wyposażone w różne dodatkowe urządzenia, np. odbojniki, stopery. Stanowią bufor pomiędzy paletami.

Oferowane przez nas przenośniki łańcuchowe występują w szerokiej gamie rozwiązań, w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta. Każdy przenośnik łańcuchowy naszej produkcji jest wykonany z wysokiej jakości materiałów według projektów opracowanych przez naszych pracowników z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą. Są to funkcjonalne urządzenia, które z powodzeniem mogą pracować we wszystkich przestrzeniach, takich jak hale produkcyjne lub magazyny bez względu na rodzaj przenoszonego ładunku. Gwarantują szybki, wygodny i bezpieczny transport za każdym razem. Solidne wykonanie oraz zastosowanie podzespołów światowej klasy producentów gwarantuje długi czas pracy.

Przenośniki łańcuchowe służą do transportu towarów o znacznej masie i wymiarach, takich jak skrzynie, palety czy kontenery. Dzięki ich wykorzystaniu można transportować ładunki o znacznych gabarytach i ciężarze, co jest znacznym ułatwieniem i usprawnieniem pracy w każdym procesie produkcyjnym. Obsługa między stanowiskami pracy staje się wydajniejsza, co przedkłada się na zyski ekonomiczne dla przedsiębiorstwa.

Techniczne parametry standardowego przenośnika łańcuchowego:Użycie przenośnika łańcuchowego daje możliwość transportu szerokich, wysokich oraz stosunkowo ciężkich ładunków, gdyż transportery te mają duży udźwig. 

Dodatkową zaletą transporterów łańcuchowych jest ich niezawodna i prosta konstrukcja, co gwarantuje szybki montaż oraz możliwość prawie dowolnego ich dostosowywania do indywidualnych wymagań.