34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

Nietypowe przenośniki palet - producent WMC TECH


Prezentujemy Państwu przenośniki palet pozwalające na transport palet oraz różnego rodzaju produktów o odmiennych parametrach. Przenośniki paletowe mają na celu usprawnienie transportu wewnętrznego palet oraz ładunków o zróżnicowanej budowie. Nasi Klienci posiadają niepowtarzalne potrzeby, dlatego indywidualnie dopasowujemy do nich przenośniki. Producent przygotował zaawansowane technologicznie urządzenia, które spełniają wszystkie ich kryteria. Przenośniki paletowe pozwalają w pełni zautomatyzować procesy transportowe, oszczędzając koszty i czas. Wszystkie procesy projektowe oraz produkcyjne w naszej firmie, przebiegają na bazie własnego zaplecza, opartego o kompleks rozwiązań, tworzących spójną całość.

Producent oferuje Państwu szeroki wybór przenośników różnego typu - produkujemy przenośniki palet rolkowe, grawitacyjne, łańcuchowe, rolkowo-łańcuchowe oraz stoły obrotowe, a także szereg innych systemów. Oferowane przez nas systemy dopasowane są do produktów różnego rodzaju. Nietypowe przenośniki paletowe nie są dla nas wyzwaniem. Realizujemy zlecenia Klientów na terenie licznych miast takich jak Katowice, Gliwice czy Kraków działając w oparciu o ich potrzeby i wyznaczniki również można spotkać je w krajach centralnej Europy takich jak Niemcy, Węgry.

Na specjalne zamówienie Klienta wykonujemy także przenośniki nietypowe, dostosowane do specyficznych warunków danej działalności prowadzonej przez zamawiającego. Jesteśmy w stanie wykonać każdy zlecony projekt, nasi inżynierowie opracowują dokumentację i przedstawiają ją do akceptacji Klientowi.
 

Przenośniki nietypowe na zamówienie klienta

Przenośnik nietypowy lub na zamówienie wykonywany tak, by uwzględnić wszystkie uwagi i potrzeby Klienta, a jednocześnie by spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa i był praktyczny i łatwy w obsłudze. Dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje spełniały najwyższe standardy. Przenośniki na zamówienie tworzymy sprawnie i w założonym terminie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowana kadrą pracowników, którzy są w stanie podołać każdemu wyzwaniu. Nasze bogate doświadczenie, liczne realizacje oraz stosowane innowacyjnych rozwiązań technicznych pozwala na projektowanie przenośników o rozmaitym, także bardzo nietypowym zastosowaniu. Jesteśmy otwarci na nowe i wymagające wyzwania.
replique rolex