34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

Nietypowe przenośniki palet - producent WMC TECH


Prezentujemy Państwu przenośniki palet pozwalające na transport palet oraz różnego rodzaju produktów o odmiennych parametrach. Przenośniki paletowe mają na celu usprawnienie transportu wewnętrznego palet oraz ładunków o zróżnicowanej budowie . Nasi Klienci oczekują od nas idealnego dopasowania urządzeń do indywidualnych potrzeb. Zaawansowane technologicznie urządzenia jakie przygotował producent, spełniają wszystkie ich kryteria. Przenośniki paletowe pozwalają w pełni zautomatyzować procesy transportowe, oszczędzając koszty i czas. Wszystkie procesy projektowe oraz produkcyjne w naszej firmie, przebiegają na bazie własnego zaplecza, opartego o kompleks rozwiązań, tworzących spójną całość.

Producent oferuje Państwu szeroki wybór przenośników różnego typu - produkujemy przenośniki palet rolkowe, grawitacyjne, łańcuchowe, rolkowo-łańcuchowe oraz stoły obrotowe, a także szereg innych systemów. Oferowane przez nas systemy dopasowane są do produktów różnego rodzaju. Realizujemy zlecenia Klientów na terenie licznych miast takich jak Katowice, Gliwice czy Kraków działając w oparciu o ich potrzeby i wyznaczniki również można spotkać je w krajach centralnej Europy takich jak Niemcy, Węgry.

Na specjalne zamówienie Klienta wykonujemy także przenośniki nietypowe, dostosowane do specyficznych warunków danej działalności prowadzonej przez zamawiającego. Jesteśmy w stanie wykonać każdy zlecony projekt, nasi inżynierowie opracowują dokumentację i przedstawiają ją do akceptacji Klientowi.

Przenośniki nietypowe na zamówienie klienta

Przenośnik nietypowy lub na zamówienie wykonywany tak, by uwzględnić wszystkie uwagi i potrzeby Klienta, a jednocześnie by spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa i był praktyczny i łatwy w obsłudze. Dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje spełniały najwyższe standardy. Przenośniki na zamówienie tworzymy sprawnie i w założonym terminie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowana kadrą pracowników, którzy są w stanie podołać każdemu wyzwaniu. Nasze bogate doświadczenie, liczne realizacje oraz stosowane innowacyjnych rozwiązań technicznych pozwala na projektowanie przenośników o rozmaitym, także bardzo nietypowym zastosowaniu. Jesteśmy otwarci na nowe i wymagające wyzwania.