34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

Maszyny do produkcji palet 
urządzenie do malowania palet
Automatyczna malarnia do palet


Maszyny do produkcji palet to całe spektrum profesjonalnych urządzeń, takich jak półautomatyczne linie do zbijania palet, stoły do zbijania palet nietypowych i malarnie automatyczne. Zastosowanie takich narzędzi umożliwia sprawne, płynne i wydajne produkowanie i wykańczanie palet.

Nasza firma WMC TECH zajmuje się produkcją wysokiej jakości maszyn oraz obróbką mechaniczną. Wyprodukowane przez nas urządzenia już wiele lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem i dobrą opinią klientów. Maszyny do produkcji palet są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i działają bezawaryjnie. Klienci zainteresowani zakupem mogą zobaczyć je podczas wykonywania przez nich pracy, ponieważ do prezentowanej oferty dołączamy również zdjęcia.

Automatyczna malarnia do palet to urządzenie niezwykle wydajne i efektywne, ponieważ zużycie farby jest wielokrotnie niższe, niż w przypadku malowania ręcznego oraz następuje oszczędność paliwa do wózka widłowego. Dzięki użyciu tej malarni wydajność i efektywność pracy zwiększa się aż o 300% w porównaniu do ręcznego malowania.

Kompletna automatyczna malarnia obejmuje:

Głównym elementem zestawu jest pompa, która współpracuje z pistoletami do malowania. Mamy dwa rodzaje pomp do wyboru:
Wszystkie proponowane pompy i pistolety są idealne do malowania drewna.


SZACOWANY PRZYROST WYDAJNOŚCI

  • Malowanie ręczne: Jeden pracownik na zmianę maluje około 80 słupków palet (17 palet w słupku). Potrzebujemy wózek do dostawy palet i odbioru pomalowanych palet.
  • W przypadku korzystania z automatycznej malarni: Wydajność na zmianę to 240 słupków palet (17 palet w słupku). Wózek potrzebny jest jedynie do odbioru pomalowanych palet.

Różnica w ilości wynosi 160 słupków na zmianę! 
W ciągu roku, wydajność wzrośnie o 160 słupków x 21 dni x 12 miesięcy = 40 320 słupków rocznie. Jest to trzykrotny wzrost!

Ponadto:
  • Oszczędzasz farbę - farba jest nakłada przez maszynę bezpośrednio do celu, w stałej ilości.
  • Oszczędzasz paliwo dla wózka widłowego.


 
Półautomatyczna linia do zbijania Palet Dusseldorf
Informacje w przygotowaniu.

 

Stół do zbijania palet nietypowych - najlepsza maszyna do produkcji palet

Informacje w przygotowaniu.

Potrzebujesz informacji natychmiast? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Maszyny do produkcji palet oferowane przez naszą firmę składają się na kompletną linię produkcyjną. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje ich dużą wytrzymałość oraz wysoką wydajność. Każda nasza maszyna do produkcji palet charakteryzuje się znakomitymi parametrami technicznymi, dzięki doświadczeniu i wiedzy tworzących je projektantów.

Produkowane przez na maszyny do produkcji palet, tworzone są w oparciu o najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania zwiększające ich praktyczne zastosowania. Cały proces produkcji odbywa się na terenie naszego kraju, w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na Śląsku. Wyposażony on jest w specjalistyczny sprzęt produkcyjny najwyższej jakości. Dzięki temu tworzymy niezawodne maszyny spełniające wszystkie wymagania Klientów oraz przyjęte standardy.

Nasza oferta maszyn do produkcji palet obejmuje:
Wszystkie te maszyny znacząco wpływają na wydajność oraz są zaprojektowane w ten sposób, by wspólnie tworzyć w pełni profesjonalną linię produkcyjną. Montowane palety są wytrzymałe i w szybki sposób mogą zostać pomalowane z wydajnością kilkukrotnie większą od malowania ręcznego.

Na produkowany przez nas sprzęt oferujemy gwarancje oraz w razie takiej konieczności wsparcie techniczne. By jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta, współpracujemy z nim na każdym etapie produkcji oraz zamówione maszyny dostarczamy zawsze na czas.

Zobacz realizacje WMC TECH - przemysł paletowy: