34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

Maszyny do produkcji palet 
urządzenie do malowania palet

Automatyczna malarnia do palet


Nasze urządzenia od kilku lat są już w użyciu i działają bezawaryjnie. W każdej chwili można zobaczyć je w pracy. Do oferty dołączamy zdjęcia. Wydajność i efektywność dzięki użyciu malarni zwiększa się do 300%, w porównaniu do ręcznego malowania.

Kompletna automatyczna malarnia obejmuje:

Głównym elementem zestawu jest pompa, która współpracuje z pistoletami do malowania. Mamy dwa rodzaje pomp do wyboru:
Wszystkie proponowane pompy i pistolety są idealne do malowania drewna.


SZACOWANY PRZYROST WYDAJNOŚCI

  • Malowanie ręczne: Jeden pracownik na zmianę maluje około 80 słupków palet (17 palet w słupku). Potrzebujemy wózek do dostawy palet i odbioru pomalowanych palet.
  • W przypadku korzystania z automatycznej malarni: Wydajność na zmianę to 240 słupków palet (17 palet w słupku). Wózek potrzebny jest jedynie do odbioru pomalowanych palet.

Różnica w ilości wynosi 160 słupków na zmianę! 
W ciągu roku, wydajność wzrośnie o 160 słupków x 21 dni x 12 miesięcy = 40 320 słupków rocznie. Jest to trzykrotny wzrost!

Ponadto:
  • Oszczędzasz farbę - farba jest nakłada przez maszynę bezpośrednio do celu, w stałej ilości.
  • Oszczędzasz paliwo dla wózka widłowego.


 

Półautomatyczna linia do zbijania Palet Dusseldorf

Informacje w przygotowaniu.

 

Stół do zbijania palet nietypowych

Informacje w przygotowaniu.

Potrzebujesz informacji natychmiast? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Maszyny do produkcji palet oferowane przez naszą firmę składają się na kompletną linię produkcyjną. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje ich dużą wytrzymałość oraz wysoką wydajność. Każda nasza maszyna do produkcji palet charakteryzuje się znakomitymi parametrami technicznymi, dzięki doświadczeniu i wiedzy tworzących je projektantów.

Produkowane przez na maszyny do produkcji palet, tworzone są w oparciu o najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania zwiększające ich praktyczne zastosowania. Cały proces produkcji odbywa się na terenie naszego kraju, w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na Śląsku. Wyposażony on jest w specjalistyczny sprzęt produkcyjny najwyższej jakości. Dzięki temu tworzymy niezawodne maszyny spełniające wszystkie wymagania Klientów oraz przyjęte standardy.

Nasza oferta maszyn do produkcji palet obejmuje:
Wszystkie te maszyny znacząco wpływają na wydajność oraz są zaprojektowane w ten sposób, by wspólnie tworzyć w pełni profesjonalną linię produkcyjną. Montowane palety są wytrzymałe i w szybki sposób mogą zostać pomalowane z wydajnością kilkukrotnie większą od malowania ręcznego.

Na produkowany przez nas sprzęt oferujemy gwarancje oraz w razie takiej konieczności wsparcie techniczne. By jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta, współpracujemy z nim na każdym etapie produkcji oraz zamówione maszyny dostarczamy zawsze na czas.

Zobacz realizacje WMC TECH - przemysł paletowy: