34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

Maszyny do naprawy palet

 


 
Stół do naprawy palet dusseldorf plus nitownica

Palety Dusseldorf: Stół do naprawy plus nitownica

Stół do naprawy palet Dusseldort wyposażony w urządzenie do nitowania gwarantuje wysoką efektywność, zwiększającą możliwości produkcyjne firmy. Naprawa palet przebiega w sposób automatyczny, a obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Maszyna umożliwia prostowanie i nitowanie wsporników. Ofertę maszyn do naprawy palet kierujemy zarówno do centrów logistyczny lub serwisowych, a także firm spedycyjnych obsługujących korporacje i sieci handlowe, firmy kurierskie itp.


Specyfikacja:


Cechy charakterystyczne:Wszystkie etapy naprawy można zrealizować w jednym miejscu.Palety Euro: Stół półautomatyczny do naprawy

Stół do naprawy jest przeznaczony do ręcznej naprawy drewnianych palet za pomocą elektrycznych i/lub pneumatycznych narzędzi.

Wymiary naprawianych palet:
  • 1200x1000mm;
  • 1200x800 mm.

Stół zapewnia wysoki poziom ergonomii podczas naprawy palet. Urządzenie posiada opór dla palet oraz profile prowadzące. Poza tym, stół jest wyposażony w rolkę boczną i półki. Rolka zamontowana po jednej stronie stanowiska jest wykorzystywana do ułatwienia umieszczenia palet na przenośniku. Półka boczna doskonale nadaje się do przechowywania dodatkowych narzędzi. Naprawa palet Euro z wykorzystaniem naszego urządzenia jest bezpieczna dla pracowników. Tylny opór zapewnia dodatkowy środek bezpieczeństwa na sąsiednich stanowiskach naprawczych, co stanowi ochronę innych pracowników przed rykoszetem gwoździ i innych zanieczyszczeń. Prowadnice stalowe tworzą ślizg, na którym paleta przesuwa się w dół, zapewniając zmniejszenie i kontrolę prędkości po przewracaniu. Mogą być ustawione w dwóch położeniach w zależności od rodzaju naprawianej palety.

Stół do naprawy palet Euro dodatkowo jest wyposażony w dwa opory, które są wprowadzane do odpowiednich otworów w celu prawidłowego zlokalizowania palet różnego typu. Górny wysięgnik zapewnia możliwość zamocowania urządzeń peryferyjnych: balancery, lampy lub dodatkowych narzędzi, które mogą być zamontowane na wysięgniku.

Stół do palet jest wyposażony w obrotowy podnośnik bębnowy i rozszerzacze sterowane pedałem nożnym. Obracający się podnośnik unosi paletę umożliwiając jej obracanie bez wysiłku na łożysku kulkowym. Rozszerzacze są napędzane przez siłownik pneumatyczny, który rozszerza przestrzeń pomiędzy deską a wspornikiem palety ułatwiając użycie piły.

Dwa gniazdka elektryczne oraz dwa szybkozłącza pneumatyczne zapewniają miejsca do podłączenia narzędzi.


Zobacz realizacje WMC TECH - przemysł paletowy: