34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

O firmie

Firma WMC TECH

Świadczymy usługi w zakresie produkcji maszyn oraz szeroko pojętej obróbki mechanicznej. Posiadamy doskonale wyszkoloną kadrę oraz profesjonalne i stale unowocześniane zaplecze technologiczne.

Dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni około 1200 m2 wyposażoną w zróżnicowany, nowoczesny sprzęt, w tym maszyny CNC oraz maszyny konwencjonalne. Ponieważ współpracujemy z wieloma firmami mamy możliwość obróbki mechanicznej wraz z odlewaniem – formowaniem i budową modeli, prasowaniem, gięciem, wycinaniem laserowym i wodnym oraz pokrywaniem detali farbami proszkowymi. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie przyjąć kompleksowe zlecenia w temacie wykonania kompletnych maszyn, części metalowych, jak również wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

Jednym z głównych obszarów działalności firmy WMC TECH jest tworzenie nowoczesnych modułowych systemów przenośnikowych przeznaczonych do transportowania palet, jak również elementów o dużej masie. Rozwiązania stosowane przez naszą firmę oparte są na przenośnikach łańcuchowych i rolkowych, z zastosowaniem inteligentnego sterowania, które zapobiega chaotycznemu przemieszczaniu się materiałów i towarów w przedsiębiorstwie.

Profesjonalizm, nowoczesne zaplecze technologiczne, a także doskonale wyszkolona kadra specjalistów, która oprócz rozległej wiedzy technicznej posiada bogate doświadczenie warsztatowe pozwala nam zaoferować Państwu doskonałe rezultaty świadczonych usług.

Dzięki naszym specjalistom zatrudnionym w biurze projektowym możemy zaproponować Państwu opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej. Najważniejszym założeniem funkcjonowania naszej firmy jest fachowe i rzetelnie wykonanie powierzonych zleceń gwarantujące naszym Klientom wyroby najwyższej jakości.

Satysfakcja naszych klientów jest celem, który nieustannie nam przyświeca, dlatego dbamy o wdrażanie innowacji oraz ciągły rozwój przedsiębiorstwa. W 2015 roku poszerzyliśmy swój park maszynowy o maszynę typu WaterJet firmy OMAX, model 80X. Jest to kolejne specjalistyczne narzędzie do wcielania w życie najambitniejszych pomysłów klientów z niemal każdego sektora gospodarki. WaterJet firmy WMC TECH wyposażony jest w stół roboczy o obszarze 2 m x 4 m oraz 5-osiową głowicę kątową A-Jet, która umożliwia cięcie pod kątem od 0° do 60°.

Replique IWC


Nasze zalety:

  • Jesteśmy otwarci na współpracę – z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i poszukamy najlepszych rozwiązań.
  • Trudne wyzwania to nasza specjalność – rozpatrujemy każde zapytanie; stale przekraczamy granice możliwości zastosowania naszej maszyny.
  • Nieustanny rozwój i modernizacja – nie osiadamy na laurach; nieustanie szkolimy załogę i podnosimy standardy naszej pracy, aby jej efekty były zawsze najlepszymi z możliwych na rynku.
  • Terminowość i rozmach – posiadamy duże moce przerobowe, więc żadna ilość zamówienia nie jest nam straszna i zawsze wykonamy zlecenie klienta na ustalony czas.
  • Doświadczenie i kompetencja – nieustannie zdobywamy nową wiedzę i umiejętności, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Rzetelność usług i kontrola jakości – współpracujemy z klientem na każdym etapie produkcji, aby osiągnać najwyższy poziom zadowolenia
  • Zawsze satysfakcjonująca cena – dbamy o interes i satysfakcję każdej ze stron.

Zapraszamy do kontaktu!
montre replique