34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83
Panel klienta

Kamieniarstwo, architektura wnętrz, budownictwo


Nasza maszyna umożliwia cięcie wodą kamienia oraz innych materiałów, takich jak:


Typowe zastosowanie:


Marmur, granity, konglomeraty: schody, tarasy, rozety, róże wiatrów, wzory na podłogach, rozety, stoły , blaty w kuchniach
Płytki ceramiczne: ukosowanie , produkcja cokołów – hurtowe ilości, róże wiatrów, rozety
Szkło: statuetki szklane, elementy pucharów
Płyty HPL: stoły, blaty, drzwi
Wykonujemy indywidualne projekty dekoracji dla firm, lokali usługowych i domów prywatnych. Technologia WaterJet pozwala na cięcie nawet najbardziej delikatnych materiałów. Dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów WMC TECH minimalizujemy ryzyko uszkodzenia wrażliwej na uszkodzenia powierzchni. Z powodzeniem wycinamy skomplikowane rozety z marmuru oraz innych kamieni i materiałów.


Materiały dla architektów, projektantów wnętrz, dekoratorów

Specjalizujemy się w realizacjach skomplikowanych elementów dekoracyjnych. Mamy doświadczenie przy wycinaniu elementów pomników, wielkogabarytowych lamp np. ze stali nierdzewnej koloryzowanej metodą firmy INOX-Color.
Tniemy również coraz bardziej popularne spieki kwarcowe, laminamy, wykorzystywane do tworzenia stołów, blatów, elementów obudowy kominków, elementów dekoracyjnych ścian.
Cięcie płytek na wymiar

cięcie po prostej, wycinanie otworów, wycinanie mozaik

Precyzyjnie i w bezpieczny dla płytek sposób wycinamy dowolne kształty. Oferujemy cięcie gresu, płytek ceramicznych i kamiennych, flizu, spieków kwarcowych i wielu innych materiałów. Formatujemy płytki np. na cokoły. Wycinamy otwory, które mogą posłużyć jako otwór pod mocowanie oświetlenia w płytce. Wycinamy koła, trójkąty i każde inne figury, nawet fantazyjne elementy mozaiki.


Fazowanie płytek ceramicznych

cięcie pod kątem, ukosowanie, szlifowanie, flizowanie

Nasz WaterJet wycina dokładne skosy w zakresie od 0° do 59,5°. Jeżeli potrzebujesz dokładnie wykonanych wykończeń brzegów, identycznych na każdej płytce - zleć to nam! Nasi inżynierowie dopracowali proces cięcia płytek do perfekcji. Cięcie wodą pod kątem minimalizuje ryzyko odprysków materiału i gwarantuje gładkie wykończenie powierzchni oraz łączenia rogów płytek bez widocznej fugi pomiędzy nimi.


Elastyczna oferta WMC Waterjet

Tniemy i fazujemy płytki od kilku sztuk wykonywanych dla prywatnych klientów do hurtowych ilości potrzebnych firmom budowlanym przy inwestycjach, takich jak salony samochodowe, hotele, spa i baseny. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie dla dużych ilości w porównaniu do klasycznego docinania płytek piłą ręczną oraz płytek o dużych formatach np. 120x60 cm.

Stół roboczy 2x4 m pozwala nam na cięcie zarówno małych płytek jak i wielkich płyt.


Hurtowe zamówienia i długofalowa współpraca

Zapraszamy do współpracy deweloperów, firmy budowlane, firmy usługowe wykańczające budynki. Nasza baza zlokalizowana jest w Andrychowie, nieopodal takich miast jak Kraków, Bielsko-Biała, Katowice czy Gliwice, jednak usługi świadczymy na terenie całego kraju. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminową realizację zamówień i pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Zobacz realizacje WMC TECH: